ایده های تزیین اتاق خواب – دیوارهای برجسته با نعناع

بسیاری از ایده های تزئین اتاق خواب متناسب با سلیقه همه وجود دارد. حتی با Master Master ، بسیاری از افراد به دنبال جسورانه ، با رنگ های روشن و مبلمان مدرن هستند. افراد دیگر ایده های تزئین اتاق خواب خود را ترجیح می دهند که دارای چینی های گلدار یا گلدوزی گلدوزی شده باشد.

یک ایده خاص ظاهر شیک پیچیده ای است که به نظر من منظور من از تزئینات داخلی کرم های خنثی و بژ با این هدف است که اتاق یک پناهگاه و پناهگاه آرامش باشد. سریعترین راهی که می توانید ظاهر اتاق خواب خود را تغییر دهید حرکت در وسایل  اجرای دیوار سبز خانه است. در خانه ای که اتاق خواب آن به اندازه کافی بزرگ است که این کار را انجام می دهد ، بسیار خوب است.

بنابراین ، برای بسیاری از افرادی که اتاق خواب با اشکال مشکلی دارند ، شما باید به رنگ و پارچه اعتماد کنید. دیوار پشت تخت خود را به عنوان یک دیوار لهجه ای غنی – رنگ شرابی ، آلو یا آبی عمیق رنگ کنید. این باعث گرم شدن اتاق می شود بدون اینکه نور اتاق کم شود. یکی دیگر از ایده های تزیین اتاق خواب استفاده از پارچه برای دیوار لهجه است.

اگر عرض دیوار را از لبه به لبه دیگر اندازه بگیرید و مقداری لوله کشی پی وی سی خریداری کنید ، می توانید پارچه را از لوله کشی بکشید که به اندازه کافی محکم است و پارچه را به آرامی می پوشاند. یک طرح رنگی که به نظر می رسد همیشه در اتاق خواب کار می کند ، یک سبز نعنایی خنک است که همراه با بژ ، کمی بیشتر از رنگ تک رنگ ایجاد می کند و آن را با یک پارچه سبز نعناع تمیز و ترد زنده می کند تا حالتی هماهنگ و ملایم ایجاد کند. این باعث ایجاد جلوه ای زیبا برای اتاق خواب مستر می شود.

سایه سبز دیگری که اغلب در اتاق خواب استفاده می شود سایه سبز کرفس برای دیوارها و سایه سبز تیره برای پارچه ها و ملافه ها است. برای خاتمه بخشیدن به این جلوه ، داماسک عاج یا پارچه های سبز را از تیرهای پنجره چوبی آویزان کنید و آرامشی آرام و مدرن و روشن ایجاد کنید. سایه های دیگری که با نعناع یا دیوارهای سبز کرفس مطابقت دارند پارچه راه راه با رنگ صورتی کم رنگ یا در عوض ، سایه خاکستری کمی تیره تر از نقره ای اما روشن تر از خاکستری فلزی تفنگ است. با یک فرش شمع عمیق خاکستری نقره ای ، این اثر روشن ، تمیز و فقط با رنگ کافی است تا بتواند یک اتاق شیک را برای اتاق بلند کند.